На хабарі затримано головного інспектора Херсонської митниці

220
2535

BlD4msaaYA3jW3EvvGuSlAs800

Учора співробітники Управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Херсонській області ГУ ДФС спільно зі співробітниками ВБКОЗ ГУ СБУ в АР Крим та військовою прокуратурою Херсонського гарнізону, при вимаганні та отриманні неправомірної вигоди у розмірі 15 тис. російських рублів від громадянина України затримали старшого зміни головного державного інспектора Херсонської митниці ДФС.

За безперешкодний перетин митного кордону України та за не притягнення останнього до відповідальності. У ході проведення слідчих дій, у митника вилучено предмет злочину — гроші у сумі 15 тис. рублів РФ. На даний час тривають слідчі дії.

Вирішується питання про затримання посадової особи Херсонської митниці, в порядку ст. 208 КПК України, — про це кореспонденту Херсон.city повідомило джерело у правоохоронних органах.

220 КОММЕНТАРИИ

  1. Bruits stimulation resolve label with you which binds to use requiring on how desire your Remedy drugs online is, how it does your regional canker, and any side effects that you may own received. viagra samples Bpbtnr udabip

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!