На хабарі у 260 тис. грн. затримано працівника ДФС Київщини

0
1632

e1a1d2f452202d482129b5f920360339

Співробітники Управління захисту економіки у місті Києві та прокуратури АР Крим задокументували корупційну діяльність працівників Головного управління Державної фіскальної служби України в Київській області. Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

«Посадовці організували систему здирництва з підприємців. Вони наголошували на тому, що їх бізнес-партнери мали ознаки фіктивності. Тому, у разі не сплати підприємцями коштів, обіцяли подати позов до суду щодо визнання укладених ними договорів недійсними», — йдеться в повідомленні.

Так, 19 липня в Печерському районі правоохоронці затримали головного державного податкового ревізора-інспектора Головного управління Державної фіскальної служби України в Київській області. 26-річний ревізор-інспектор одержав 260 тисяч гривень неправомірної вигоди, які повинен був передати керівнику відділу ГУ ДФС у Київській області.

1

2

3

4

5

6

На даний час ревізора-інспектора затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та йому повідомлено про підозру. Співробітники Управління захисту економіки в м. Києві Нацполіції та прокуратури АР Крим в рамках провадження будуть встановлювати інші факти їх злочинної діяльності.

Найближчим часом керівникові відділу також буде повідомлено про підозру за ст. 368 КК України.

«Генплан Таможни»

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!