На хабарі у 260 тис. грн. затримано працівника ДФС Київщини

0
1735

e1a1d2f452202d482129b5f920360339

Співробітники Управління захисту економіки у місті Києві та прокуратури АР Крим задокументували корупційну діяльність працівників Головного управління Державної фіскальної служби України в Київській області. Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України.

«Посадовці організували систему здирництва з підприємців. Вони наголошували на тому, що їх бізнес-партнери мали ознаки фіктивності. Тому, у разі не сплати підприємцями коштів, обіцяли подати позов до суду щодо визнання укладених ними договорів недійсними», — йдеться в повідомленні.

Так, 19 липня в Печерському районі правоохоронці затримали головного державного податкового ревізора-інспектора Головного управління Державної фіскальної служби України в Київській області. 26-річний ревізор-інспектор одержав 260 тисяч гривень неправомірної вигоди, які повинен був передати керівнику відділу ГУ ДФС у Київській області.

1

2

3

4

5

6

На даний час ревізора-інспектора затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та йому повідомлено про підозру. Співробітники Управління захисту економіки в м. Києві Нацполіції та прокуратури АР Крим в рамках провадження будуть встановлювати інші факти їх злочинної діяльності.

Найближчим часом керівникові відділу також буде повідомлено про підозру за ст. 368 КК України.

«Генплан Таможни»