На Волинській митниці вилучено велику партію таблеток з психотропною речовиною

0
555

346372_img650x420_img650x420_crop

На митному посту «Устилуг» Волинської митниці ДФС працівники управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії виявили та припинили спробу незаконного ввезення на територію України значної кількості психотропних речовин. Про це повідомляється на сайті ДФС України.

preview1

Фото: ДФСУ

Як повідомляється, пасажир автомобіля, який в’їжджав в Україну з Польщі смугою руху «зелений коридор» через пункт пропуску «Устилуг», намагався у рюкзаку, разом з особистими речами, таємно завезти партію таблеток «AКAТAR» та «CIRRUS». Такі таблетки можуть містити у своєму складі особливо небезпечні психотропні речовини.

«Контрабандний товар, а саме: 550 блістерів, де містилося 6600 таблеток «AКAТAR» та 28 блістерів, де містилося 168 таблеток «CIRRUS», виявили під час повного митного огляду за допомогою технічних засобів митного контролю», — йдеться в повідомленні відомства.

На підставі ст. 511 Митного Кодексу України таблетки тимчасово вилучили, призначена їх експертиза. Правоохоронним органам за належністю направлене повідомлення про протизаконну діяльність, яка містить ознаки злочину.

«Генплан Таможни»

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!