На Волині та Буковині прикордонники виявили сигарети у вантажівках на понад 1 мільйон гривень

0
764

news_20170702_100926_1498979366

Дві вантажівки з прихованими понад 3 тисячами пачок сигарет, загальна вартість яких склала понад 1 мільйон гривень, виявили прикордонники у пунктах пропуску на державному кордоні.
Так, учора в пункт пропуску «Ягодин» на виїзд з України прибув автомобіль «МАН» під керуванням громадянина України. У вантажівці до Словаччини українець віз деревне вугілля.
Відповідно до інформації, отриманої від оперативних підрозділів Держприкордонслужби про можливе незаконне переміщення тютюнових виробів цим транспортним засобом, прикордонники ініціювали проведення поглибленого огляду вантажівки. В результаті проведення перевірки в передній стінці тягача, за подвійною стінкою, прикордонники Луцького загону та працівники фіскальної служби виявили приховані тютюнові вироби загальною кількістю 3040 пачок.
По даному факту складено відповідні адмінматеріали. Сума оцінки вилучених сигарет та транспортного засобу склала майже 550 тисяч гривень.
Крім того, минулої доби в пункті пропуску «Порубне» прикордонники Чернівецького загону спільно з працівниками митниці виявили ще в одній вантажівці, такої ж марки, під обшивкою кабіни та в коробці передач 125 пачок сигарет. Через це тягач української реєстрації, за кермом якого до сусідньої країни їхав громадянин Білорусі, вилучено. Сума конфіскату склала понад 500 тисяч гривень.