Волинські податківці розкрили схему з незаконного імпорту одягу і тканин

0
1109

b868ae2d77493fe80ae53ed5b4eff9d1ec4d1c7d

У Волинській області співробітники податкової міліції спільно з обласною прокуратурою викрили схему незаконного імпорту тканин і одягу.

У ході розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК, було встановлено, що посадові особи компанії при здійсненні імпорту зазначених товарів, подавали до митних органів підроблені документи з недостовірними відомостями щодо їх кількості та вартості. Внаслідок таких дій бюджету було завдано значних збитків у вигляді несплачених митних платежів. Про це повідомляють у прес-службі ДФС.

«Крім того, на підприємстві здійснювалося власне виробництво одягу, яке в подальшому маркувалось торговими марками країн Євросоюзу», — зазначили у відомстві.

За результатами п’яти обшуків, проведених за місцем проживання фігурантів розслідування, а також в офісних, складських та виробничих приміщеннях, було вилучено тканину, білизну, дитячий та спортивний одяг на суму понад 7 млн гривень, печатки підприємства, комп’ютерну техніку, фінансово – господарські документи та чорнові записи, кредитні картки.

Також вилучено значну кількість етикеток і штрих-кодів торгових марок країн ЄС, якими маркувалась вироблена продукція і товари, що імпортувалися.

Тривають слідчі дії.

 

«Генплан Таможни»