На Волині оперативники припинили діяльність ОЗГ, яка незаконно ввозила в Україну автомобілі

0
1946

230547f

Слідчий відділ прокуратури Волинської області здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні про шахрайство, фіктивне підприємництво, підроблення та використання підроблених документів (кримінальні правопорушення, передбачені, ч.4 ст. 190, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 28 та ч. 4 ст. 358 КК України), вчинені організованою злочинною групою. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області, передає Західноукраїнський національний інформаційний ресурс.

«Четверо членів ОЗГ упродовж 2015-2016 років на території міста Луцька та Луцького району Волинської області створили протиправну схему із розмитнення та реєстрації транспортних засобів», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що, придбавши низку фірм, вони організували ввезення через них на підставі завідомо підроблених документів на митну територію України транспортних засобів, які нібито відповідали стандарту Євро 5 (насправді – Євро 4), з подальшим їх розмитненням та реалізацією.

Членам злочинної групи оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів.

У межах провадження досліджується також причетність до незаконних схем службових осіб митниці.

«Генплан Таможни»