На Волині на хабарі у 2 тис. доларів затримали прокурора та двох його поплічників

0
2473

1

Викрили керівника відділу прокуратури та двох його посередників працівники обласного управління захисту економіки Нацполіції, слідчі Служби безпеки України у Волинській області за процесуального керівництва обласної прокуратури. Про це повідомили в Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

Правоохоронці встановили, що неправомірну вигоду прокурор вимагав та одержав від дружини засудженого. За дві тисячі доларів США пообіцяв жінці вирішити питання про дострокове звільнення її чоловіка з місць позбавлення волі.

2

«Оперативники Управління захисту економіки в Волинській області Нацполіції, слідчі управління Служби безпеки України в Волинській області за процесуального керівництва прокуратури Волинської області затримали керівника відділу прокуратури», — йдеться в повідомленні Департаменту захисту економіки Нацполіції.

3

Окрім прокурора правоохоронці затримали і двох осіб, які виконували роль посередників.

Слідчі дії тривають. Відкрито кримінальне провадження за статтею «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» Кримінального кодексу України.

«Генплан Таможни»

Фото: Департамент захисту економіки Нацполіції України