На українсько-угорському кордоні люди бунтували через черги

0
1351

З ночі у пункті пропуску “Тиса”, що на українсько-угорському кордоні, накопичилася черга з мікроавтобусів, які прямують у напрямку України.
Як повідомили у прес-службі Закарпатської митниці ДФС, причинами значної кількості авто на кордоні стала некоректна робота контролюючих органів на суміжній стороні та збільшення кількості мікроавтобусів у зв’язку із сезоном відпусток.
“Починаючи з 8 ранку сьогоднішнього дня закарпатські митники у пункті пропуску «Тиса“ вже оформили на в′їзд в Україну 204 мікроавтобуса. Наразі у черзі їх стоїть ще близько 50. Зазначу, що автомобілі також стоять у черзі на угорській стороні і постійно прибувають. Натомість черг з легкових автомобілів у пункті пропуску немає. У зв′язку зі спекотною погодою начальник митного посту віддав розпорядження, щоб людей у черзі забезпечили питною водою”, — повідомила начальник відділу комунікацій ГУ ДФС у Закарпатській області Алла Дацюк.
За інформацією митників, у зв′язку із ситуацією, що склалася у ПП “Тиса”, зараз огляд одного авто займає близько 5-6 хвилин замість 10-ти. Окрім того, у кожному мікроавтобусі знаходяться по 9 пасажирів, які також мають пройти оформлення та митні процедури.
“Зараз пункт пропуску працює у штатному режимі як на в′їзд, так і на виїзд з України. Митники здійснюють усі необхідні процедури і перевірки. Так, кілька годин тому на виїзд з України наші співробітники виявили понад 2,5 тисячі прихованих пачок цигарок у подвійному дні автомобіля “Форд”, — додала А.Дацюк.
Як раніше повідомляли закарпатські ЗМІ, на ПП «Тиса» через 14-годинну чергу влаштували протестну акцію, та вимагали пояснення від представників митниці.

Джерело: ua-reporter.com