На українсько-російському кордоні затримано 5 бетонозмішувачів, які незаконно були переміщені в РФ

0
1237

news_20171207_123537_1512642937

П’ять автомобілів затримали на українсько-російському кордоні співробітники Держприкордонслужби спільно з митниками.

Інформацію про переміщення через державний кордон України з порушенням діючого законодавства спеціальної будівельної техніки здобули оперативні співробітники Держприкордонслужби. Охоронці кордону одразу організували відповідну перевірку та взаємодію з митними підрозділами, повідомляють у прес-службі ДПСУ.

«У результаті проведення заходів, 5 вантажних автомобілів-бетонозмішувачів «HOWO» української реєстрації, які нещодавно прибули до пункту пропуску «Бачівськ» з території Російської Федерації, були затримані. Згідно документів, ці автомобілі належать одному з підприємств, зареєстрованому в Україні», — зазначають у прес-службі ДПСУ.

Під час перевірки правоохоронці з`ясували, що наприкінці 2014 року вищезазначені транспортні засоби були вивезені до тимчасово окупованої території АР Крим, звідки в подальшому через тимчасово недіючий пункт пропуску «Керч-паромна переправа» незаконно були переміщені до Росії.

Автомобілі 2007-2008 років випуску вилучені для прийняття подальшого правового рішення. На керівника підприємства складені відповідні адміністративні матеріали.

«Генплан Таможни»

Фото, відео: прес-служба Державної прикордонної служби України