Прикордонники затримали трьох розшукуваних кримінальних правопорушників

0
834

13ef2c379f3817be49aa778558ea9abb_L

Учора в пункті пропуску «Угринів» на українсько-польському кордоні під час здійснення заходів контролю військовослужбовці Львівського загону затримали громадянина України, який перебував у розшуку. Українець, що мав намір виїхати з країни, розшукувався правоохоронними органами за ч.3 ст.191 Кримінального Кодексу України «Розтрата майна». Про це повідомили у Держприкордонслужбі України.

А прикордонники Сумського загону виявили іноземного крадія, який перебував у міжнародному розшуку. Так, під час оформлення громадянина Молдови в пункті пропуску «Бачівськ» спрацювала база даних Інтерполу. Як з’ясувалось, іноземця розшукують на батьківщині за крадіжку. По даному факту поінформовано чергового столичного Укрбюро Інтерполу.

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» під час оформлення пасажирів, що прибули з Праги, також виявили кримінального злочинця. Військовослужбовці встановили, що громадянин України 1986 року народження перебуває в розшуку за вчинення злочину, передбаченого ст. 286 КК України «Порушення правил безпеки дорожнього руху».

Трьох порушників передано співробітникам Національної поліції.

«Генплан Таможни»