Прикордонники затримали трьох розшукуваних кримінальних правопорушників

0
788

13ef2c379f3817be49aa778558ea9abb_L

Учора в пункті пропуску «Угринів» на українсько-польському кордоні під час здійснення заходів контролю військовослужбовці Львівського загону затримали громадянина України, який перебував у розшуку. Українець, що мав намір виїхати з країни, розшукувався правоохоронними органами за ч.3 ст.191 Кримінального Кодексу України «Розтрата майна». Про це повідомили у Держприкордонслужбі України.

А прикордонники Сумського загону виявили іноземного крадія, який перебував у міжнародному розшуку. Так, під час оформлення громадянина Молдови в пункті пропуску «Бачівськ» спрацювала база даних Інтерполу. Як з’ясувалось, іноземця розшукують на батьківщині за крадіжку. По даному факту поінформовано чергового столичного Укрбюро Інтерполу.

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» під час оформлення пасажирів, що прибули з Праги, також виявили кримінального злочинця. Військовослужбовці встановили, що громадянин України 1986 року народження перебуває в розшуку за вчинення злочину, передбаченого ст. 286 КК України «Порушення правил безпеки дорожнього руху».

Трьох порушників передано співробітникам Національної поліції.

«Генплан Таможни»

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!