На українсько-польському кордоні затримали велику суму прихованої незадекларованої валюти

0
1327

????????????????????????????????????

Прикордонники відділу «Шегині» попередили приховане перевезення через кордон понад 100 тисяч Британських фунтів стерлінгів та майже 400 тисяч польських злотих. Про це розповіли у прес-службі Держприкордонслужби України.

Днями, у пункті пропуску для автомобільного сполучення «Шегині», що на українсько-польському кордоні, прикордонники разом з працівниками фіскальної служби запобігли незаконному вивезенню з України чималої суми готівкових коштів.

Під час огляду автомобіля «Мерседес», яким їхали до Польщі двоє громадян України, жителі Івано-Франківська, 1980 та 2001 років народження, у прикордонника виникли сумніви щодо відсутності недекларованих товарів та предметів в автомобілі, тому вони провели поглиблену перевірку транспортного засобу.

news_20171216_135004_1513425004

????????????????????????????????????

Під час спільної зі співробітниками Служби безпеки України та митниками перевірки, серед багажу у салоні автівки в особистих речах подорожуючих були виявлені  пакунки з іноземною готівкою. За попередньою оцінкою, громадяни, оминаючи закон, намагались вивезти з України понад 100 тисяч фунтів стерлінгів та майже 400 тисяч польських злотих.

«Генплан Таможни»

Фото: прес-служба Держприкордонслужби України