На реконструкцію МПП «Шегині» виділяють 15,7 млн євро

0
1082

maxresdefault-1-5

ДФС оголосила тендер на реконструкцію МПП для автомобільного сполучення «Шегині» в рамках польсько-української співпраці.

7 липня Державна Фіскальна служба оголосила тендер на реконструкцію міжнародного пункту пропуску «Шегині» на українсько-польському кордоні. Очікувана вартість ремонтних та будівельних робіт міжнародного пункту складає 15 720 000 євро.

Реконструкцію виконають за кредитні кошти виділені з бюджету Польщі згідно з умовами Договору між Урядом України та Урядом Республіки Польща. Також Договором передбачено, що брати участь у тендері мають право лише польські підприємці з аналогічним досвідом робіт не менше, ніж три роки.

Генеральна схема реконструкції передбачає повне оновлення службово-виробничої будівлі (виїзд з України) та бокс поглибленого огляду (в`їзд в Україну). Згідно з проектом, планують побудувати пішохідний пункт пропуску, проектований навіс над смугами руху та декілька павільйонів для диспетчерів, митників і прикордонників.

Для покращення контролю на пункті пропуску придбають мобільні скануючі системи, вдосконалені електронні ваги та системи зовнішнього відеоспостереження. Проїзди мають бути з цементно-бетонним покриттям, а тротуари — бруківкою.

Проектна пропускна спроможність міжнародного пункту пропуску «Шегині» складатиме до 10 000 громадян, 3600 транспортних засобів на добу, а чисельність працюючих у зміну працівників митниці підвищиться до 35 осіб. Реконструкцію міжнародного пункту пропуску планують виконати за три роки, тобто з III кварталу 2017 до кінця 2020 року.

Процедура закупівлі буде проходити у вигляді конкурентного діалогу з публікацією англійською мовою.

«Таможня Схемы.нет» вже згадувала про надання Україні кредиту в 100 млн євро терміном на 30 років на умовах пов’язаної допомоги для проекту «Кордон єднання» в статті польські компанії збудують піший перехід на МПП «Рава-Руська» за бюджетні кошти Польщі. Згідно проекту «Кордон Єднання», виділені кошти мають піти виключно на поліпшення і оновлення польсько-українських пунктів пропуску.

«Таможня Схемы.нет»

 

«Генплан Таможни»