На Полтавщині направлено справу проти ОЗГ, якою «проконвертовано» близько 70 млн грн

2
708

gryvnya_50

Співробітники податкової міліції Полтавської області направили до суду обвинувальний акт по ОЗГ, члени якої надавали підприємствам реального сектора економіки послуги зі штучного формування податкового кредиту з ПДВ та витрат з податку на прибуток і незаконної конвертації безготівкових коштів у готівку.

Як розповіли у прес-службі Державної фіскальної служби України, загальний оборот організованого ними конвертаційного центру склав близько 70 млн. гривень. «Для прикриття незаконної діяльності було створено низку суб’єктів господарювання, на розрахункові рахунки яких підприємства – вигодонабувачі перераховували безготівкові кошти за нібито поставку товарів, виконання робіт. Надалі ці кошти фігуранти отримували в банківських установах, після чого передавали замовникам, за винятком винагороди в сумі 10-12% від знятої суми», — йдеться в повідомленні ДФСУ.

«При цьому в бухгалтерському та податковому обліку підконтрольних транзитних і фіктивних підприємств відображалася зміна номенклатури товару. Правоохоронцями встановлено організатора і учасників схеми. Між прокуратурою і підозрюваними укладено угоди про визнання вини», — додали у відомстві.

Матеріали справи передані до суду.

«Генплан Таможни»

2 КОММЕНТАРИИ

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!