На Одеській митниці завадили переміщенню прекурсорів у поштовому відправленні

0
561

narkotyky

Препарати, які містять у своєму складі психотропні речовини, були виявлені співробітниками митного поста «Спеціалізований» спільно з управлінням протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії, — повідомляють у прес-службі ДФС України.

Так, під час митного контролю міжнародного поштового відправлення, яке надійшло з Ізраїлю на адресу громадянина України, увагу митників привернуло зображення на моніторі ренгенапарата, яке зовні нагадувало таблетки.

Підозра справдилася: у відправленні, в середині напівчобота, знаходилося 6 упаковок медпрепаратів загальною кількістю 90 таблеток, до складу яких входять психотропні речовини. Переміщувати такі препарати через митний кордон можна тільки за наявності відповідних дозвільних документів.

5add8d47e7a17

За виявленим фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками статті 473 Митного кодексу України.

«Загалом протягом І кварталу 2018 року на митному посту «Спеціалізований» було складено 4 аналогічні протоколи, за якими вилучено майже 400 таблеток. За 2017 рік у цілому в зоні діяльності зазначеного митного поста упереджено незаконне переміщення понад 1150 таблеток медпрепаратів, які містили у своєму складі наркотичні засоби, психотропні речовин та прекурсори», — йдеться в повідомленні прес-служби ДФС України.

«Генплан Таможни»

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!