На Одещині Служба безпеки припинила діяльність транснаціонального угруповання контрабандистів стероїдів

0
1098

стероїди

Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури припинили на Одещині діяльність транснаціонального угруповання, яке займалося контрабандою сильнодіючих лікарських засобів, — про це повідомили у прес-центрі СБУ.

Так, правоохоронці встановили, що житель однієї з Південно-Західних країн Азії організував транзит через територію нашої країни анаболічних стероїдів. Сильнодіючі лікарські засоби із вмістом метандієнону та нандролону ввозилися в Україну з однієї із сусідніх країн. Потім у вантажах м’ясопродуктів препарати переправлялися поромами для реалізації у країнах Євросоюзу.

n_4421_40083135

n_4421_95127217

Фото: прес-центр СБУ

«Співробітники СБ України затримали на території Чорноморського морського порту організатора та спільника, які супроводжували вантажівку з контрабандою. Під час огляду авто правоохоронці виявили майже десять тисяч пігулок та ампул на суму понад сто тисяч гривень, у країнах ЄС вартість вилучених препаратів уп’ятеро вища», — йдеться в повідомленні відомства.

Слідчі СБУ відкрили кримінальне провадження за ч 2 ст. 201 Кримінального кодексу України, затриманим повідомлено про підозру. Тривають слідчі дії.

«Генплан Таможни»