На Миколаївщині Служба безпеки викрила несанкціоноване втручання в роботу Державних електронних реєстрів

0
1399

licen2

Співробітники Служби безпеки України викрили на Миколаївщині групу зловмисників, які через несанкціоноване втручання у роботу Державних електронних реєстрів незаконно переоформлювали права власності на майно.

1

2

3

Фото: прес-центр Служби безпеки України

За повідомленням прес-центру СБУ, правоохоронці встановили, що мешканець Миколаєва разом із двома спільниками організував виготовлення підроблених документів на осіб з малозабезпечених верств населення, паспортні дані яких вносилися до електронних реєстрів. У такий спосіб зловмисники нелегально переоформлювали права власності на рухоме та нерухоме майно громадян. Співробітники спецслужби задокументували, що зловмисники «змінили» власників декількох об’єктів, один з яких знаходиться у комунальній власності. Незаконно переоформлене майно ділки надалі перепродавали.

Оперативники СБ України затримали трьох зловмисників в обласному центрі. Правоохоронці провели низку обшуків за місцями проживання та автомобілях фігурантів справи. Під час них співробітники СБУ вилучили сорок три паспорти громадянина України з ознаками підробки, ідентифікаційні коди та банківські картки, сім печаток та документи фіктивних підприємств. У зловмисників також виявлена комп’ютерна та оргтехніка, на якій виготовлялись підроблені документи.

У рамках кримінального провадження, відкритого слідчими  СБУ за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України, перевіряється можлива причетність до оборудки окремих державних службовців та нотаріусів.

Тривають невідкладні слідчі дії.

«Генплан Таможни»