На Миколаївщині Служба безпеки викрила несанкціоноване втручання в роботу Державних електронних реєстрів

0
1292

licen2

Співробітники Служби безпеки України викрили на Миколаївщині групу зловмисників, які через несанкціоноване втручання у роботу Державних електронних реєстрів незаконно переоформлювали права власності на майно.

1

2

3

Фото: прес-центр Служби безпеки України

За повідомленням прес-центру СБУ, правоохоронці встановили, що мешканець Миколаєва разом із двома спільниками організував виготовлення підроблених документів на осіб з малозабезпечених верств населення, паспортні дані яких вносилися до електронних реєстрів. У такий спосіб зловмисники нелегально переоформлювали права власності на рухоме та нерухоме майно громадян. Співробітники спецслужби задокументували, що зловмисники «змінили» власників декількох об’єктів, один з яких знаходиться у комунальній власності. Незаконно переоформлене майно ділки надалі перепродавали.

Оперативники СБ України затримали трьох зловмисників в обласному центрі. Правоохоронці провели низку обшуків за місцями проживання та автомобілях фігурантів справи. Під час них співробітники СБУ вилучили сорок три паспорти громадянина України з ознаками підробки, ідентифікаційні коди та банківські картки, сім печаток та документи фіктивних підприємств. У зловмисників також виявлена комп’ютерна та оргтехніка, на якій виготовлялись підроблені документи.

У рамках кримінального провадження, відкритого слідчими  СБУ за ч. 3 ст. 190 Кримінального кодексу України, перевіряється можлива причетність до оборудки окремих державних службовців та нотаріусів.

Тривають невідкладні слідчі дії.

«Генплан Таможни»

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!