На Львівщині правоохоронці затримали директора товариства з обмеженою відповідальністю, яка вимагала та отримала 45 тис. грн

0
795

PM88image001

Як повідомили у Львівському обласному управлінні поліції, оперативники обласного управління захисту економіки Нацполіції встановили, що товар, вилучений працівниками Львівської митниці під час незаконного переміщення через державний кордон України, направлявся на зберігання та подальшу утилізацію до товариства з обмеженою відповідальністю.

«Там директор товариства вже самостійно приймала рішення щодо подальшої долі товару. За повернення конфіскованого товару зловмисниця вимагала 45 тисяч гривень неправомірної вигоди».

«Частина зазначених коштів призначалась посадовим особам Львівської митниці ДФС за внесення неправдивих відомостей у документи фінансово-господарської звітності про фактичне знищення конфіскованого товару. Працівники Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції та військової прокуратури Львівського гарнізону затримали директора товариства з обмеженою відповідальністю під час отримання обумовленої суми хабара», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

«Військовою прокуратурою Львівського гарнізону було відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці встановлюють інших осіб, причетних до розподілу коштів, отриманих злочинним шляхом», – повідомили також у прес-службі Львівського обласного управління поліції та опублікували фото з місця події.

Джерело: dailylviv