На Львівщині податківці ліквідували схему незаконного ввозу та продажу товарів народного споживання

0
1082

423762

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Львівській області припинили ввіз на митну територію України товарів народного споживання за так званою «схемою піджаків». Про це повідомили у прес-службі ДФС України.

Зокрема, було встановлено, що в одному з гаражних приміщень Львова зберігаються товари народного споживання, які ввозяться на територію України подрібненими паріями без сплати митних платежів.

«У подальшому продукцію реалізовували через Інтернет–магазин, шляхом приймання замовлень на сайті та відправки товару через поштових операторів. Розрахунки здійснювалися як готівкою, так і шляхом перерахунку грошових коштів на банківську картку фізичної особи – організатора вказаної діяльності», — розповіли у прес-службі відомства.

Оперативники провели обшуки у житловому та гаражному приміщеннях, власником яких є організатор схеми, вилучили документи та чорнові записи, які підтверджують незаконну діяльність, а також партію товарів народного споживання, ввезених на територію України без митного оформлення та сплати митних платежів, які не є сертифіковані на території України (дитячі підгузки, порошки в асортименті, миючі засоби, шампуні, кондиціонери для волосся, гелі для душу, дезодоранти, та інше).

Загальна орієнтовна вартість вилученого товару становить 920 тис. гривень.

«Генплан Таможни»