На КПВВ «Мар’їнка» податківці вилучили товарів на понад 1 млн гривень

4
762

photo.46272

Співробітники податкової міліції управління оперативного забезпечення на окремих територіях зон проведення АТО ГУ ДФС у Донецькій області, які несли службу у складі фіскального наряду, спільно із прикордонниками вилучили крупну партію товарів, які жителі Донецька намагалися протиправно перемістити до тимчасово непідконтрольних територій. Про це інформують у прес-службі ДФС України.

Так, на КПВВ «Мар’їнка» було проведено поглиблений огляд автомобіля Volkswagen LT-35, під час якого встановлено, що жителі м. Донецька (водій та пасажир автомобіля), намагались перевезти до тимчасово окупованої території товарно-матеріальні цінності широкого асортименту(медичні препарати, чай, кава, спеції, одяг, препарати для ветеринарії, харчові добавки та спортивне харчування).

Загальна орієнтовна вартість вилучених товарів перевищує 1 мільйон гривень.

Своїми діями вказані громадяни порушили вимоги п.9 Порядку переміщення товарів до району або з району проведення антитерористичної операції, затвердженого постановою КМУ від 01.03.2017 №99, та п.4 наказу Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України №39 від 24.03.2017, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.03.2017 під №417/30285.

На підставі зібраних матеріалів стосовно правопорушників складено адміністративні протоколи за ч.1 ст.204-3 КУпАП.

4 КОММЕНТАРИИ

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!