На кордоні затримано викрадені в Україні «Міцубіші» та «Фольксваген»

0
2114

фото1

Викрадений в Україні автомобіль затримали при виїзді з країни прикордонники Чопського загону. Покинути територію України на викраденому автомобілі «Міцубіші» 2006 року випуску намагався наш співвітчизник. Він прямував через пункт пропуску «Ужгород», що на українсько-словацькому кордоні.

news_20180115_094713_1516002433

«Про виявлену іномарку поінформовано чергового Укрбюро Інтерполу в м. Київ та співробітників поліції в Закарпатській області», — повідомили у прес-службі ДПСУ.

Окрім того, минулої доби прикордонники Харківського загону виявили в пункті пропуску «Гоптівка» автомобіль з невідповідністю номеру кузова транспортного засобу з даними, зазначеними в реєстраційних документах.

«Виїхати до Росії автомобілем «Фольксваген» 1999 року випуску також намагався наш співвітчизник», — повідомили у прес-службі відомства.

Про дане правопорушення повідомлено представників Нацполіції та складено протокол про адміністративне правопорушення «Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах».

«Генплан Таможни»

Фото: прес-служба ДПСУ