На кордоні з Росією виявили викрадену в Німеччині іномарку

0
1419

рис1

Прикордонники Харківського загону на українсько-російському кордоні виявили автомобіль, який знаходився у міжнародному розшуку.

За повідомленням Державної прикордонної служби України, вчора увечері в пункт пропуску «Гоптівка» прибув автомобіль «Audi» 2000 року випуску німецької реєстрації під керуванням громадянина України. Під час здійснення прикордонних заходів контролю транспортного засобу, відбулось спрацювання міжнародної бази даних Інтерполу. Як з’ясували правоохоронці, іномарка була викрадена на території Німеччини.

По цьому факту поінформовано чергового Укрбюро Інтерполу в Києві. Автомобіль передано співробітникам Національної поліції.

«У результаті підключення прикордонного відомства до баз даних Інтерполу співробітники Держприкордонслужби щоденно затримують злочинців, які перебувають у міжнародному розшуку, виявляють викрадені автомобілі та паспортні документи», — йдеться в повідомленні відомства.

«Зокрема, у 2017  році було реалізовано понад 3 тисячі спрацювань, з них майже 2,1 тисячі щодо громадян, 210  — на транспортні засоби та 722  — на паспортні документи».