На кордоні з Польщею, Молдовою та РФ виявлені Volkswagen, Opel та Renault з підробленими VIN-номерами

0
527

рис

Минулої доби на кордоні з Польщею, Молдовою та Росією співробітники прикордонного відомства виявили  транспортні засоби із підробленими номерами кузовів.

У пункт пропуску «Рава-Руська» прибув автомобіль «Volkswagen» 2006 року випуску української реєстрації. Під час огляду транспортного засобу правоохоронці Львівського загону виявили невідповідність номера кузова із зазначеним у реєстраційному документі. Громадянин України слідував іномаркою до сусідньої держави. Про це повідомляють у прес-службі ДПСУ.

Ще один автомобіль з невідповідністю ідентифікаційних номерів виявили прикордонники Подільського загону в пункті пропуску «Олексіївка». Автомобіль «Opel» 1991 року випуску. Транспортним засобом молдовської реєстрації наш співвітчизник прямував також до України.

Окрім того, на українсько-російському кордоні зафіксований подібний випадок. Правоохоронці Сумського загону у ході огляду автомобіля «Renault» 2017 року випуску помітили невідповідність номера кузова. Українець мав намір виїхати іномаркою української реєстрації до РФ.

Наразі стосовно всіх водіїв складено протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 121-1 КУпАП «Експлуатація водіями транспортних засобів, номери агрегатів яких не відповідають записам у реєстраційних документах». Транспортні засоби передано представникам Національної поліції.