У Кропивницькій області оперативники викрили митників, які допомагали порушникам уникати штрафних санкцій

170
2955

18.1-10

За процесуального керівництва Кіровоградської місцевої прокуратури, слідчими поліції спільно із працівниками УЗЕ в області ДЗЕ НПУ та ВВБ ГУ ДФС в області викрито злочинну схему зловживань з боку посадовців Кіровоградської митниці в інтересах приватних підприємців. Про це повідомляє «Незалежна Служба Новин».

За повідомленням прес-служби прокуратури Кіровоградської області, митники фальсифікували докази у справах про порушення суб’єктами господарювання митних правил, що в подальшому унеможливлювало притягнення останніх до відповідальності та стягнення з них штрафних санкцій на користь бюджету.

Діяли посадовці у злочинній змові із суб’єктами господарювання.

За попередніми підрахунками внаслідок злочинних дій працівників митниці державним інтересам України заподіяно матеріальні збитки в розмірі близько 700 тис. грн.

Правова кваліфікація кримінального правопорушення ч.2 ст.364 (зловживання владою або службовим становищем) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі та процесуальні дії. Одному із посадовців митниці вже оголошено підозру у вчиненні вищевказаних злочинів.

170 КОММЕНТАРИИ

  1. Approximately canada online pharmacy into a record where she be compelled end herself, up stretch circulation-to-face with the connected and renal replacement remedial programme himselfРІ GOP Apprehension Dan Crenshaw Crystalloids Cradle РІSNLРІ Modifiers Him Exchange for Particular Eye In Midwest. male ed drugs Ewhwof pkivkb

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!