На Київській митниці зафіксовано чергову спробу незаконного переміщення сильнодіючих дороговартісних ліків

0
1082

liki1

Працівники Київської митниці ДФС зафіксовали чергову спробу незаконного переміщення через митний кордон України партії сильнодіючих дороговартісних ліків для лікування гепатиту, — повідомляють у прес-службі ДФС України.

Так, повідомляється, що 45 упаковок та 90 блістерів з медичними препаратами намагався ввезти на територію України наш співвітчизник, який повертався з Єгипту.

preview1

Для проходження митного контролю чоловік обрав спрощену систему – «зелений коридор». На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації громадянин не надав, з приводу декларування до інспекторів митниці не звертався.

Медичні препарати знаходились без ознак приховування в багажі громадянина і були виявлені під час вибіркової перевірки авіапасажирів.

Документів, що підтверджують вартість, а також рецепту, виданого на його ім’я, на переміщувані препарати громадянин не мав.

З виявлених лікарських засобів, відповідно до чинного вітчизняного законодавства, громадянину було пропущено по 5 упаковок кожного найменування.

Складено протокол про порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України. Лікарські засоби вилучено до винесення судом рішення у справі.