На Київщині СБУ блокувала контрабанду в Україну великої партії кокаїну

0
3929

кокк1-640x350

Правоохоронці встановили, що раніше судимий за кримінальні злочини житель столиці замовляв кокаїн у свого знайомого з однієї із країн Центральної Америки. «Товар» надходив до України через закордонні вантажні відправлення. Використовуючи зв’язки у кримінальному світі, ділок збував наркотики у різні регіони нашої країни, зокрема за допомогою кур’єрів. Про це розповіли у прес-центрі Служби безпеки України.

Операція з викриття зловмисника проводилась спільно з митною службою ДФС під процесуальним керівництвом прокуратури. Працівники СБУ затримали зловмисника на території Київської митниці у місті Бориспіль під час отримання чергового відправлення.

n_4715_85282095

Зазначається, що у затриманого правоохоронці вилучили понад 5 кілограмів кокаїну, який був прихований у коробках з роликовими ковзанами. Вартість виявленої партії наркотиків на «чорному ринку» становить понад 8 мільйонів гривень.

n_4715_29541994

Наразі вирішується питання щодо оголошення зловмиснику про підозру у скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу підозрюваному. У рамках відкритого слідчими СБУ кримінального провадження за ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії для встановлення інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

«Генплан Таможни»

Фото: прес-центр СБУ