На Київщині посадовець райдержадміністрації вимагав 100 тис. доларів за вирішення земельних питань

0
1088

2002531

Сто тисяч доларів вимагав керівник відділу за надання в оренду землі та одержав частину цієї суми у розмірі двох тисяч доларів США. На даний час йому повідомлено про підозру. Про це інформує Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Оперативники управління захисту економіки в Київській області Нацполіції та слідчі прокуратури Київської області викрили протиправну діяльність посадових осіб районної державної адміністрації.

Як з»ясували оперативники, зловмисники заробляли на махінаціях із землею. За видачу в оренду земельних ділянок вимагали великі суми грошей.
У межах провадження, відкритого за статтею «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» Кримінального кодексу України, правоохоронці встановили осіб та задокументували факт вимагання і одержання хабара.

«Керівник відділу однієї з райдержадміністрацій вимагав 100 тисяч доларів США неправомірної вигоди за видачу відповідних документів щодо оренди земель рекреаційного призначення, водного фонду та невитребуваних паїв на території РДА. Вказану суму коштів він повинен був передати керівництву органу виконавчої влади», — йдеться в повідомленні Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Kievshina habar1

«Оперативники управління захисту економіки в Київській області Нацполіції та слідчі прокуратури Київської області задокументували одержання вказаним посадовцем частини обумовленої суми хабара у розмірі двох тисяч доларів США. Під час проведення санкціонованих обшуків, правоохоронці вилучили гроші та необхідну документацію».

Kievshina habar

Наразі керівникові відділу райдержадміністрації повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання підозрюваному міри запобіжного заходу, а також проводяться подальші процесуальні заходи щодо притягнення до відповідальності безпосереднього організатора злочинної схеми.

«Генплан Таможни»