На Донеччині на підпільному складі податківці вилучили пального майже на півмільйона гривень

0
799

1514490333-1446

Співробітники спецпідрозділу податкової міліції «Фантом» припинили незаконну діяльність із продажу пально-мастильних матеріалів сумнівного походження.

Зокрема, було становлено, що на території промислової зони м. Бахмут в орендованих складських приміщеннях місцевий житель здійснював незаконне зберігання та збут пально-мастильних матеріалів без необхідних дозвільних документів.

Розташування в замаскованому місці на виробничій території підприємства, обмежене коло клієнтів дозволили проіснувати підпільному бізнесу майже півроку. Пальне невідомого походження реалізовувалося за цінами нижче ринкових тільки перевіреним покупцям.

«За результатами проведених заходів у складському приміщенні виявлено та вилучено понад 14 тонн бензину А-92, 2 тонни дизельного пального і технологічне обладнання, яке забезпечувало його реалізацію. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить майже 500 тис. гривень», — розповіли у прес-службі Державної фіскальної служби України.

Складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164 КУпАП. Організатору такого незаконного бізнесу загрожує штраф у розмірі від 17 до 34 тис. грн. з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних унаслідок вчинення адміністративного правопорушення.

Зібрані матеріали направлені до суду для прийняття законного рішення.