На Дніпропетровщині поліція затримала озброєну злочинну групу наркоділків

0
617

metamfetamin

До складу групи входило 8 осіб ‑ організатор, виробник та 6 збувальників. Шляхом закладок та безпосередньо з рук в рук вони налагодили збут небезпечної психотропної речовини «метамфетамін» по всій Дніпропетровській області.

Спецоперацію із затримання членів організованої злочинної групи провели співробітники управління протидії наркозлочинності із залученням спецпідрозділу «КОРД». Про це повідомили у Відділі комунікації поліції Дніпропетровської області МВС України.

Більше року правоохоронці документували злочинну діяльність наркоділків. За цей час було проведено понад 60 слідчих дій, завдяки яким вдалося повністю викрити схему виготовлення та розповсюдження психотропної речовини «метамфетамін».

28 березня із залученням спецпідрозділу «КОРД» за місцями проживання та в автомобілях членів групи правоохоронці провели 18 санкціонованих обшуків. В результаті було вилучено 100 г метамфетаміну, лабораторне обладнання для його виготовлення (колби, відводи, прекурсори, медичні шприци), мобільні телефони та банківські картки, за допомогою яких налагоджувався збут психотропу, а також різну валюту на загальну суму близько 100 тис. гривень.

Окрім цього, за місцем проживання організатора поліцейські виявили пістолет Макарова з глушником та автомат Калашникова з набоями до них. Всі вилучені предмети направлені на експертизу.

Всі 8 наркоділків затримані в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Судом їм обиратиметься запобіжний захід.

Міра покарання для кожного учасника злочинної групи в залежності від їхньої ролі буде визначена в рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 2 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).