На Чернівецькій митниці затримано пряжу на майже 2 млн. грн., яку переміщували за підробленими документами

0
913

pryazha-01

У ході проведення контрольних заходів оперативники Міжрегіональної митниці ДФС та Міжвідомчого цільового центру в пункті пропуску «Порубне-Сірет» Чернівецької митниці, враховуючи неодноразові випадки виявлення товарів, що переміщували за підробленими документами або з приховуванням від митного контролю шляхом заявлення недостовірних відомостей, було прийнято рішення про проведення митного огляду транспортного засобу з вантажем «пряжа», що прямував з Туреччини до Білорусі, повідомили у прес-службі ДФС України.

Згідно поданих до митного контролю документів, заявлена загальна вартість товару становила 7,6 тисяч доларів США.

Проте, під час проведення митного контролю вантажу, виявилось, що подані до митного оформлення документи підроблені, що підтвердилось відповідними висновками експертизи.

Таким чином, перевізником було вчинено дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю  шляхом подання органу доходів і зборів як підстави для їх переміщення документів з ознаками підробки, що містять неправдиві дані.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками ч.1 ст.483 Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення штрафу на винну особу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів з їх конфіскацією.

Товар орієнтовною вартістю 1 млн. 936 тис. грн. затримано та вилучено на склад Чернівецької митниці ДФС.

«Генплан Таможни»