На Буковині військовослужбовці Держприкордонслужби з пострілами наздоганяли контрабандистів та виявили понад 10 тисяч пачок сигарет

  3
  623

  2103_105711

  Кільком спробам переміщення сигарет через ділянку «зеленого» кордону запобігли прикордонники на Буковині минулої доби.

  Як розповіли у Держприкордонслужбі, під час патрулювання державного кордону прикордонники відділу «Фальків» Чернівецького загону за інформацією оперативних підрозділів виявили рух осіб у лісовій місцевості гір. Невідомі прямували у бік кордону з пакунками на плечах. «Під час переслідування та затримання правопорушників охоронці кордону здійснили кілька попереджувальних пострілів вгору. Однак вони покидали свої ноші за 50 метрів від кордону та втекли. Всього було знайдено 15 ящиків із 7,5 тисячами пачок сигарет», — розповіли в Держприкордонслужбі.

  Окрім того, прикордонники цього ж загону відділу «Нижні Петрівці» та військовослужбовці оперативних підрозділів виявили неподалік н.п. Черепківка, за 400 м від лінії кордону, 6 ящиків із майже 3 тисячами пачок. Тривають заходи щодо встановлення та затримання причетних до даних правопорушень осіб, сигарети доставлено у прикордонний відділ та будуть передані до ГУ ДФС в Чернівецькій області.

  3 КОММЕНТАРИИ

  Ваш комментарий

  Please enter your name here
  Please enter your comment!