На Буковині митники вилучили цигарки на понад 1 млн гривень

0
689

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У пункті пропуску «Порубне» Чернівецькі митники припинили спробу незаконного переміщення значної партії тютюнових виробів, — повідомляють у прес-службі ДФС України.

Підакцизний товар знаходився під продуктами харчування (маргарин, майонез, кетчуп та гірчиця), які експортувалися до Болгарії одним з підприємств Миколаївщини.

«За результатами огляду товару, який знаходився у напівпричепі-рефрижераторі марки «SCHMITZ» встановлено, що загальна кількість вантажних місць на 109 місць більше, ніж зазначено у товаросупровідних документах. Загалом в автомобілі було завантажено 2391 вантажне місце: 862 – «маргарин в асортименті жир в асортименті»; 1420 — «майонез, кетчуп, гірчиця»; 109 вантажних місць (картонних ящиків), в яких знаходилось 54 510 пачок цигарок різних марок», — йдеться в повідомленні прес-служби Державної фіскальної служби України.

Ящики з цигарками знаходились у середній частині напівпричепа та були обкладені з усіх сторін картонними коробками та упаковками із задекларованим товаром. Доступ до них став можливим після вивантаження частини вантажних місць з товаром.

Таким чином, водій однієї з транспортних фірм м. Дніпро, громадянин України вчинив дії, спрямовані на незаконне переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу товаросупровідних документів, які містять неправдиві відомості щодо найменування товарів і кількості вантажних місць товару – 54 510 пачок цигарок різних марок загальною вартістю 1 180 200,00 грн.

За вказаним фактом запроваджено справу про порушення митних правил за ч.1 ст.483 Митного кодексу України. Тютюнові вироби вилучено.

За матеріалами Державної фіскальної служби України

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!