На Буковині митники вилучили цигарки на понад 1 млн гривень

0
1017

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

У пункті пропуску «Порубне» Чернівецькі митники припинили спробу незаконного переміщення значної партії тютюнових виробів, — повідомляють у прес-службі ДФС України.

Підакцизний товар знаходився під продуктами харчування (маргарин, майонез, кетчуп та гірчиця), які експортувалися до Болгарії одним з підприємств Миколаївщини.

«За результатами огляду товару, який знаходився у напівпричепі-рефрижераторі марки «SCHMITZ» встановлено, що загальна кількість вантажних місць на 109 місць більше, ніж зазначено у товаросупровідних документах. Загалом в автомобілі було завантажено 2391 вантажне місце: 862 – «маргарин в асортименті жир в асортименті»; 1420 — «майонез, кетчуп, гірчиця»; 109 вантажних місць (картонних ящиків), в яких знаходилось 54 510 пачок цигарок різних марок», — йдеться в повідомленні прес-служби Державної фіскальної служби України.

Ящики з цигарками знаходились у середній частині напівпричепа та були обкладені з усіх сторін картонними коробками та упаковками із задекларованим товаром. Доступ до них став можливим після вивантаження частини вантажних місць з товаром.

Таким чином, водій однієї з транспортних фірм м. Дніпро, громадянин України вчинив дії, спрямовані на незаконне переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу товаросупровідних документів, які містять неправдиві відомості щодо найменування товарів і кількості вантажних місць товару – 54 510 пачок цигарок різних марок загальною вартістю 1 180 200,00 грн.

За вказаним фактом запроваджено справу про порушення митних правил за ч.1 ст.483 Митного кодексу України. Тютюнові вироби вилучено.

За матеріалами Державної фіскальної служби України