На білорусько-українському кордоні зі стріляниною затримали двох контрабандистів

0
1119

3007_115305

У Малоритському районі Білорусі прикордонники затримали двох чоловіків, які нелегально перемістили через кордон понад 1,6 т м’яса.

Про це інформують білоруські ЗМІ, з посиланням на Брестську Червонопрапорну прикордонну групу ім. Дзержинського, передають «Волинські новини».

Як повідомляється, інцидент стався в ніч з 5 на 6 березня. Прикордонники зупинили два автомобілі, якими кермували жителі міста Малорита 1988 і 1993 років народження. При цьому водій однієї з машин проігнорував вимогу посадових осіб про зупинку і спробував сховатися. Тільки після попереджувального пострілу з автомата порушник зупинився і був затриманий прикордонним нарядом.

Чоловіки перевозили 36 телячих туш, які незаконно перемістили через кордон з Україною в обхід пункту пропуску. Ввезене без ветеринарного і санітарного контролю м’ясо сумнівної якості планували реалізувати на території Білорусі.

У порушників вилучили продукцію масою понад 1,6 т вартістю більше 4 тисяч білоруських рублів (понад 50 тисяч гривень), а також транспортні засоби.