На адмінмежі з Кримом затримано особу, яку розшукували за тяжкий злочин

0
99

1376924274

Прикордонники продовжують виявляти осіб, які порушили українське законодавство, переховуються від правоохоронних органів на тимчасово окупованій території АР Крим.

Зокрема, прикордонники отримали інформацію від Дніпропетровської поліції про особу, яка перебуває у розшуку. Охоронці кордону одразу зреагували на повідомлення. В результаті цього в контрольному пункті «Каланчак» прикордонники виявили розшукувану особу.

Як стало відомо, 27-річний громадянин з 2013 року переховувався на території Криму за вчинення злочину, передбаченого частиною 2 статті 121 КК України «Умисне тяжке тілесне ушкодження, що вчинене способом, що має характер особливого мучення, або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, чи з мотивів расової, національної або релігійної нетерпимості, або вчинене на замовлення, або таке, що спричинило смерть потерпілого».

thumb_news_20171213_102857_1513153737

Прикордонники затримали громадянина встановленим порядком та передали співробітникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

«Генплан Таможни»

Фото: прес-служба ДПСУ

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!