Міжрегіональна митниця ДФС викрила факт незаконного ввезення поліпропіленових плівок на понад 2 млн. грн

0
1247

photo

Міжрегіональна митниця ДФС під час проведення контрольних заходів на митному посту «Спеціалізований» Київської міської митниці ДФС при проведенні митного огляду міжнародного експрес-відправлення документального характеру, яке надійшло із Індії на адресу одного з Київських підприємств, виявила оригінальний пакет документів на товар «біаксеально орієнтована поліпропіленова плівка», який було ввезено за попередньою митною декларацією через Одеську митницю ДФС, повідомили у прес-службі ДФС.

Товар було заявлено до митного оформлення в Київській міській митниці ДФС, його фактурна вартість згідно з поданими до митного контролю документами складала 58 535 дол. США.

Проте при порівнянні відомостей, зазначених в документах в експрес-відправленні, з документами, на підставі яких товари переміщено через митний кордон України й подано до митного контролю та митного оформлення, встановлено, що вони стосуються однієї партії товарів.

Згідно з виявленими документами фактична вартість товару становить 76 802 дол. США, або  2 034 173 грн. за курсом НБУ.

Таким чином, товар переміщено через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом подання митним органам як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо вартості товару. Це призвело до нанесення збитків державі у вигляді недоборів митних платежів та інших податків.

За даним фактом Міжрегіональною митницею ДФС у відношенні керівника українського підприємства складено протокол про порушення митних правил за ч.1 ст.483 Митного кодексу України, санкції якої передбачають накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів з їх конфіскацією.

«Генплан Таможни»