Міжрегіональна митниця ДФС у 2017 році порушила 310 справ на понад 156,9 млн грн

0
744

222820

Протягом 2017 року Міжрегіональною митницею ДФС за результатами проведених заходів порушено 310 справ про порушення митних правил на загальну суму понад 156,9 млн. гривень. З них у 203 справах вилучено предмети правопорушень на суму понад 144,3 млн. гривень.

Найчастіше фіксувалися випадки незаконного переміщення промислових товарів, тютюнових виробів, валютних та культурних цінностей, зброї та боєприпасів, наркотичних засобів та психотропних речовин.

У результаті проведення контрольно-перевірочних заходів за орієнтуваннями митниці додаткові надходження склали понад 2,7 млн. грн.

Упродовж 2017 року виявлено схему митного оформлення синтетичних олив під виглядом мінеральних.

Виявлено канал незаконного переміщення транзитних вантажів з товаром «тканина» (тюль, вишивка, шторна тканина); припинено спробу незаконного ввезення на митну територію України контрафактного товару; легкових автомобілів на іноземній реєстрації, здобутих на території Євросоюзу в шахрайській спосіб.

За інформацією Міжрегіональної митниці ДФС на адресу європейських заводів-виробників транспортних засобів, прокуратурою міста Галле (Німеччина) порушено кримінальну справу за підозрою у фальшуванні реєстраційних документів автомобілів, призначених для ввезення в Україну.

Встановлено дієву взаємодію з представниками Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Україні та Молдові EUBAM. Проведено низку робочих зустрічей, ухвалені спільні рішення про співпрацю. Взято участь у спільній операції з припинення схеми незаконного переміщення товарів громадянами-нерезидентами до Республіки Молдова.

За матеріалами Державної фіскальної служби України