Митники виявили незаконне ввезення медпрепарату на мільйон грн

0
1088

115107

Харківські митники виявили 107 флаконів незадекларованого лікарського препарату «ReFactoAF» попередньою вартістю понад 1,3 млн. грн., який намагались ввезти до України.

Випадок стався у харківському аеропорту під час митного контролю та митного оформлення пасажирів рейсу «Стамбул-Харків».  Один з пасажирів, громадянин Тунісу, обрав форму проходження митного контролю «зелений коридор». Тобто заявив, що жодних заборонених, обмежених чи обов’язкових до декларування товарів не переміщує.

Однак під час митного огляду та сканування багажу митниками було помічено підозрілу кількість невідомого товару у валізі. Після більш детального огляду та відкриття валізи митники виявили флакони з білою речовиною в кількості 107 шт. з маркуванням «ReFactoAF 500 IU/UI Powder tor solution for injection».

Зазначеними діями громадянин порушив встановлений порядок проходження митного контролю шляхом переміщення через митний кордон України товарів, які заборонено або обмежно законодавством України. По даному факту було складено відповідний протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України.

Нагадування:

З правилами ввезення лікарських препаратів до України ви можете ознайомитись на офіційному веб-порталі ДФС за посиланням:

http://sfs.gov.ua/baneryi/mitne-oformlennya/vijdjayuchim-v-ukrainu/vvezennya-likarskih-preparativ/

За матеріалами Державної фіскальної служби України