Митники упередили незаконне вивезення 5,3 тис. тонн кукурудзи на 22 млн грн

0
644

3ead98a3c53e0a877410578280596eec

Управлінням організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Миколаївської митниці ДФС спільно з ГУ ДФС у м. Києві попереджено незаконне вивезення за межі митної території України через один з портів Миколаївської області товару «Кукурудза, врожаю 2017 року», у кількості – 5377,02 тонн вартістю 22 млн. грн.

Як повідомляють у прес-службі ДФСУ, було встановлено, що підприємство-експортер шахрайським шляхом зареєстровано на особу, яка жодного відношення до його діяльності не має.

За результатами проведення перевірки та завдяки оперативним діям працівників Миколаївської митниці ДФС складено протокол про порушення митних правил за частиною 1 статті «Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю», санкція якої передбачає  накладення на порушника штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів — безпосередніх предметів порушень митних правил з їх конфіскацію.

Наразі матеріали справи готуються до передачі до суду, для прийняття відповідного рішення. Після розгляду справи судом бюджет країни поповниться майже на 44 млн. грн.

«Генплан Таможни»

Ваш комментарий

Please enter your name here
Please enter your comment!