Митники спільно з прикордонниками виявили підроблені документи та шуби із Греції

0
1401

597479

Днями прикордонники Чернівецького загону, в пункті пропуску «Порубне», в ході спільного з митниками огляду мікроавтобуса «Рено» в обшивці салону, з боку лівого пасажирського сидіння, виявили шість папок з фінансовими, банківськими документами, 6 мобільних телефонів з сім картами іноземних операторів мобільного зв’язку до них та 10 банківських карток іноземних банків, повідомили у прес-службі ДПСУ.

thumb_news_20171122_130024_1511348424

Фото: прес-служба ДПСУ

Під час поглибленого вивчення знайдених паперів правоохоронці виявили можливі ознаки їх повної підробки. Прикордонники передали виявлені предмети та 30-річного громадянина України, який був за кермом автомобіля, представникам Національної поліції.

Кількома годинами пізніше, у тому ж пункті пропуску, прикордонники спільно з представниками фіскальної служби виявили вантаж незадекларованого хутра.

У багажному відділенні рейсового автобуса, який їхав з Афін (Греція) до Києва, правоохоронці знайшли сім жіночих шуб з натурального хутра.

Стосовно водія автобуса, 33-річного громадянина Греції, складено протокол про порушення митних правил. Вартість вилучених хутряних виробів перевищила 200 тисяч гривень.

«Генплан Таможни»