Міністр фінансів Олександр Данилюк планує реорганізувати ДФС у дві юрособи

0
1070

41_main

Міністр фінансів Олександр Данилюк підтвердив плани реорганізувати Державну фіскальну службу (ДФС) у дві юридичні особи.

«Ми будемо прискорювати реформу ДФС. Будемо створювати єдину юридичну особу для митниці, єдину юрособу для податкової, щоб прибрати корупцію на місцях. Після цього у нас буде можливість залучати нових людей, тому що вони будуть вірити в цю реформу, а не косметичні зміни», — сказав Данилюк у ході години запитань до уряду в парламенті, передає «Джеркало тижня».

Нагадаємо, що Кабінет міністрів скасував минулорічну постанову про реформування та реорганізацію податкових і митних органів, що ініційовані Міністерством фінансів.

Постанова про реорганізацію деяких територіальних органів ДФС, прийнята урядом у 2017 році, передбачала створення двох нових юросіб – Міжрегіональної митниці і головного Міжрегіонального управління ДФС. Обласні митниці та Енергетична митниця повинні були реорганізуватися шляхом приєднання до Міжрегіональної. Об’єднані державні податкові інспекції передбачалося приєднати до головних управлінь ДФС в областях, а останні разом з Офісом великих платників податків – головному Міжрегіональному управлінню ДФС.