Микола Єременко: «Залучення «активістів» до блокади Криму — це гібридний мир у відповідь на гібридну війну»

0
496

Якими, на Ваш погляд, будуть дії Росії у відповідь на припинення поставок електроенергії до Криму?

— Якими можуть бути наслідки цього припинення для Криму, для континентальної України, для тимчасово окупованих територій?

— Як Ви можете пояснити дивні дії влади щодо блокади Криму? Замість того, щоб просто за допомогою прикордонслужби перекрити дороги і вимкнути рубильник — чекати, поки активісти перекриють дороги і будуть підривати ЛЕП?

Микола Єременко, адвокат:

«Почну з кінця. Дивного в діях влади, як раз нічого не має. Продовжується та сама стратегія, якій я дав назву «Сіме-ваза». Це такий розділ прийомів у дзюдо. Американці цю стратегію назвали «Анаконда». Суть — перетискаються кровеносні судини і кисень перестає поступати до головного мозку. Супротивник дихає, але йде поступова гіпоксія мозку.

З іншого боку, у супротивника залишається ілюзорний шанс, що нібито нічого страшного не відбувається і він може викрутитись.

Мінські домовленості — це продовження пастки, до якої потрапив Путін. Зараз відбувається ескалація війни. Обвинуватити офіційний Київ у цій ескалації немає підстав. «Активісти» — «кримські татари». Зараз Крим почне знелюджуватись сам. Зима. Соціальна база окупантів на окупованих почне зникати, за рахунок від’їзду до Росії колаборантів. Відбувається сепарація населення.

Таким чином, за рахунок блокади Криму досягається десакралізація Путіна і його режиму. Відбувається суттєве зростання ціни окупації. З іншого боку, він спровокований на порушення Мінських угод, тому очікується підвищення збройного протистояння на Донбасі.

У відповідь будуть застосовані нові санкції, які призведуть до сильнішого незадоволення місцевих еліт Росії. І, відповідно, збільшаться центробіжні сили руйнації імперії із залишенням контролю за окремими територіями.

Залучення «активістів» до блокади Криму — це гібридний мир у відповідь на гібридну війну».

Записала Алена Ладнюк, ГЕНПЛАН

2015-11-26 19:55 2301