Микола Єременко: «Всі державнi органи та установи були пронизанi «грибницею» донецького паханату який, по сутi, був i залишається резидентурою Лубянки»

0
606

Кілька днів тому співробітники ГПУ, не соромлячись, привітали Віктора Пшонку з днем народження. Сьогодні ж стало відомо, що через бездіяльність ГПУ закриті всі кримінальні справи проти Юрія Єнакієвського. На телеекранах з`явилась Ганна Герман. Схоже на те, що багато людей у держструктурах відчувають ностальгію за режимом Януковича й хочуть реваншу.

Наскільки, на Ваш погляд, можливий реванш колишніх «регіоналів» в Україні?

Микола Єременко, адвокат:

«Йде повзучий реваншизм. По сутi, всi державнi органи та установи були пронизанi «грибницею» донецького паханату, який, по сутi, був i залишається резидентурою Луб’янки. I, попри патрiотичну риторику, безлiч високопосадовцiв саботують як опiр окупанту, так i притягнення до вiдповiдальностi членiв зазначеної ОЗО.

Звернiть увагу, що єдину кримiнальну дiяльнiсть в рамках злочинної органiзацiї розсмикують на окремi епiзоди (наприклад, справа Єфремова), приховуючи у такий спосiб дiйсний характер та ступiнь суспiльної небезпеки зазначених дiянь. Можливо, це робиться свiдомо для атомiзацiї, роз’єднання кремлiвської агентури, а можливо, цей саботаж направлений для їхньої легалiзацiї та реваншу.

Саме у такий спосiб, пригадаємо Ющенка та справу Колєснiкова, були реанiмованi ПРдони пiсля помаранчевого Майдану. Перший досвiд їхньої реiнкарнацiї був саме при Миздобулi. Реперною точкою було призначення «донецького» Генпрокурора Медведька, який виступив гарантом непритягнення ПРдонiв до кримiнальної вiдповiдальностi. Згадайте справу Немсадзе та 36 трупiв, виритих бульдозером Югочки Луценка (ще та проститутка)».

Записала Алена Ладнюк, ГЕНПЛАН

2016-02-08 18:55 3331