Микола Єременко: «Майдан-1 зрушив тектонічні процеси, а Майдан-2 продовжив їх. Але це, по-суті, були бунти, що не перейшли у соціальні революції»

0
976

«Мінськ-2» закінчився. Зараз ми стоїмо перед вибором: або амністія для всіх сепаратистів і повернення окупованих територій на їх умовах і з особливим статусом, або ж — референдум про відділення окупованих територій і побудова нових кордонів України.

Який би варіант Ви обрали і чому? Чи є інші варіанти?

Микола Єременко, адвокат:

«Для формування стратегії з цих питань потрібно правильно усвідомлювати вихідні дані. Перше — це ступінь ослаблення країни-агресора. Друге — це реальний рівень боєздатності України та можливості до збройної відсічі. І перше, і друге оцінюється де-факто в центрах прийняття рішень, до яких, на жаль, Україна не належить. Відсутність національних еліт, компрадорський характер вітчизняного політикуму, який породжений значним прошарком плебейсько-холуйського населення, що є наслідком тривалого негативного генетичного відбору. Всі брешуть, всі крадуть, всі хочуть стати «начальниками», щоб красти.

Звісно, Майдан-1 зрушив тектонічні процеси, а Майдан-2 продовжив їх. Але це, по-суті, були бунти, що не перейшли у соціальні революції, у вигляді формування значного прошарку середнього класу — класу дрібних та середніх озброєних власників, які є соціальною підвалиною для ліквідації неофеодальних суспільних відносин. Більше того, теперішня владна верхівка продовжує політику своїх попередників по знищенню будь-яких можливостей для зародження та існування цього прошарку суспільства (тарифи, податки, кримінальна репресія). Саме це й призвело до втрати Україною суб’єктності у зовнішній політиці.

Зазначені рішення — це рішення зовнішньої політики, тобто дипломатів. Дипломати лише закріплюють документально досягнення вояків».

Записала Алена Ладнюк, ГЕНПЛАН

2016-01-18 12:34 1229