Медведчук-Романенко – частина Мінських домовленостей

0
614

Прихована геополітика, котра спрямована на руйнування країни… Вчора ввечері одна шановна людина дала мені привід серйозно задуматися над причинами живучості, щодо впливу на митну політику держави Романенка і Ко.

Наявність, «у системі координат» митної служби України представників колишньої команди Калєтніка є невід’ємною частиною Мінських домовленостей!!!
Виявляється є такий собі «таємний протокол», який передбачає мовчазну згоду влади на ряд процесів, які відбуваються в країні під впливом Москви.

Дані процеси охоплюють окрім військового аспекту ще й інші:
— бізнес (збереження російських активів в банківській, енергетичній, металургійній та аграрній сфері);
— політичний (сприяння опозиційному блоку на місцевих виборах та гарантії місцевим проросійським елітам), підтвердженням цього є подальша присутність Охендовського на посаді голови ЦВК;
— та управлінська вертикаль або збереження посад і впливу (прямого або опосередкованого) проросійських сил на міністерства та відомства Уряду України.

Як повідомляють джерела, одним із питань, яке погоджено владою, є вплив групи Медведчука на питання української митниці, а точніше її ліквідацію й насичення її новим форматом контролю, за рухом товарів виключно лояльними до Москви людей (група Романека-Калєтніка) та інших.
Москва переслідує ряд стратегічних цілей через лобіювання нібито реформ ДФС, вміло їх маскуючи під «ініціативи МВФ», що є традиційним для спецслужб, це:

По-перше, провал бюджетних надходжень від митниці «просадить «український бюджет» і заставить Київ бути більш поступливим на перемовинах.

По-друге, насичення в процесі реорганізації системи органів влади, які працюють на кордоні, в тому числі з ЄС, своїми людьми, дає можливість створити (оновити) мережу постачання інформації про рух через кордон всього — від особи до військової допомоги, яку завжди оформляє митниця.

По-третє, наявність власних кадрів, які заведені в систему ДФС, дає широкі можливості Москві для «самофінансування» місцевих осередків опозиційних до влади сил. Бурштин, цигарки, алкоголь, переміщення зброї, антикваріату, валюти, металів, наркотиків чи заборонених речовин є «нішевим ексклюзивом» грошей, які як освоюють, так і об’єднують та поглинають нові — старі гравці, але вже під тихим кураторством та прикриттям Лубянки…

Авжеж, можна скептично віднестись до такого стану речей, адже, «бравий» Прем’єр щотижня з екранів нібито звітує про свою «напружену» роботу на благо країни, а насправді руйнуює передусім її економічну складову, ефективну митницю. А Президент, за всім лише мовчки спостерігає, адже, мовчання, як ви знаєте, це знак згоди зі всіма його діями.

За великим рахунком, прикладів зради інтересів України (окрім митної складової) можна навести безліч, це відсутність реальних результатів з повернення вкрадених фінансових активів, відсутність реальних зрушеннь у розслідуванні гучних злочинів (котрі мають всі шанси стати черговими справами «Гонгадзе», розтягнутими в часі на десятиліття), квола та незрозуміла позиція щодо Криму (про який у так званих Мінських договорняках, також вісить завіса незрозумілості). Та ще, хоч би згадати псевдо люстрацію. У списках якої, ви не знайдете жодного впливового корупціонера часів Януковича, котрий був і є у всіх на вустах. Для загалу там лише світиться деяка дрібнота та середня професійна ланка, знищивши яку, або за посадових, або за підстав так званої майнової люстрації (серед яких ви не знайдете власників кораблів, яхт, палаців, заводів), очищується шлях до їх світлого майбутнього, а не країни.

Павло Верещагін

2015-10-23 12:56 2482