Матеріально-технічне забезпечення ДФС віддадуть у руки ставлеників Насірова, які блокували закупівлю сканерів для митниці

0
1249

derzhavna_fiskalna_sluzhba

Державна фіскальна служба України 31 жовтня оголосила конкурс на зайняття вакантних посад центрального апарату ДФС. А вже 22 листопада відбудеться сам конкурс. За інформацією, якою володіє наше джерело в ДФС, заступником директора департаменту-начальником управління матеріального забезпечення, закупівель та експлуатації майна Департаменту матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури ДФС України планують призначити Саченка Анатолія Ілліча.

Пан Саченко близький до родини скандально відстороненого з посади очільника ДФС Романа Насірова, а його син — працює в компанії «Альтіс», власником якої є тесть Насірова (Глімбовський).

Саме з «легкої» руки Саченко, восени цього року в уряді розгорівся скандал навколо тендеру на сотні мільйонів гривень, пов’язаний із закупівлею «сканерів Гройсмана» для митниці. Загальна вартість тендерних закупівель, які не відбулися й до нині, сягає більше 500 млн.грн.

Окрім Саченка на керівні посади згаданого вище управління, яке є відповідальним за усі закупівлі в ДФС, претендують й інші близькі до нього люди.

Зокрема, на посаду начальника відділу координації проектів міжнародної технічної допомоги управління технічних систем митного контролю та координації міжнародних проектів претендує Радченко Інна. Протягом багатьох років вона була куратором будівельних проектів в ДМСУ, Міндоходів та ДФС.

Головним державним інспектором відділу експлуатації майна має бажання стати Олександр Прокопенко. Останній є близьким другом Саченко та його кумом.

А от племінник Саченка, Анатолій Мироненко, претендує на посаду головного державного інспектора відділу капітального будівництва та реконструкції.

Конкурс проходитиме 22 листопада за адресою: м. Київ, пл. Львівська, 8. Початок о 10:00 год.

Павел Верещагин