Маруся Звіробій: «Обіцянки безвізового режиму — це перестраховка аби ті, хто цього чекає, не бунтували»

0
641

Маруся Звіробій, командир добровольчого батальйону «Марусині Ведмеді» у складі 79-ї бригади ВДВ ЗСУ

Як відомо, Єврокомісія прийняла остаточно шостий звіт з виконання Україною вимог плану дій візової лібералізації. Поточний звіт показує, що Україна, на думку експертів ЄК, досягла цільових показників, закладених у другій фазі плану лібералізації. Серед показників:

— Безпека в межах країни;

— Управління кордонами;

— Управління міграцією;

— Політика у справах біженців;

— Запобігання та боротьба з організованою злочинністю;

— Боротьба з торгівлею людьми;

— Боротьба з корупцією;

— Боротьба з відмиванням грошей;

— Боротьба з незаконним обігом наркотиків;

— Захист даних;

— Захист свободи переміщення всередині України;

— Захист національних та інших меншин;

— Показники верховенства права в країні.

— На Вашу думку, чи дійсно виконується все вищеперераховане?

— Як Ви особисто ставитеся до скасування віз для українців?

— На Вашу думку, як це вплине на економіку України? На малий та середній бізнес?

— Чи збільшиться туристичний потік українців до країн Шенгену?

— Чи скористаєтесь безвізовим режимом особисто Ви?

«Користуючись нагодою, хочу попросити президента не розповсюджувати збірник пунктів неправди під назвою «Безвізовий режим з ЄС стане реальним вже в 2016 р.». Тому що українці — не росіяни, відверта брехня нас не заспокоїть, а роздраконить ще більше. Якщо ж Петро Олексійович щиро вважає, що в нас економіка встає з колін, то раджу заслати в народ своїх власних шпигунів або ж замаскуватись під пенсіонерку і пройтися по магазинах. У чергах в інших бабусь попитати скільки в них пенсія, покласти цю суму собі в гаманець… та ні… в долоню та спробувати закупити собі на місяць їжі. Попитати, що вони тепер платять за комунальні послуги і ще зважити на лікування та захмарні ціни на ліки. Ще можна прикинутись вагітною мамою, учителем, медпрацівником і обов’язково рядовим бійцем збройних сил України, яких вважають мушкетерами Порошенка, а живуть вони на передовій, як бомжі.

Так, так, Петре Олексійовичу, тисяча чортів, їх і досі обкрадають ті, хто вам на стіл кладе гладенькі звіти. Справжня картинка, пане президенте, вас настільки неприємно вразить, що ви, аніж нести дурниці про поліпшення ситуації в Україні, скоріш мовчатимете взагалі й робитимете свою роботу тихо, аж поки про благополуччя не заговорять самі українці.

Я впевнена, що обіцянки безвізового режиму — це перестраховка аби ті, хто цього чекає, не бунтували. Доки в нас повний хаос, власне й незрозуміло чому ми вимагаємо безвізового режиму. Ми ще не показали навіть самі собі, що здатні якісно змінюватись у бік принципів цивілізованого суспільства. Поки що наше завдання — не звалитись у шалений безпрєдєл дев’яностих. І ми, як народ, що має брати активну участь в державотворенні, поки що справляємось із цим так само хреново, як і президент.

Вибачте, що не по пунктах. Вважаю ваші пункти питаннями риторичними з однозначними очевидними відповідями для кожного українця, змученого брехнею, зрадами, війною та даремними обіцянками».

Записала Алена Ладнюк, ГЕНПЛАН

2015-12-24 09:10 3657