МАРУСЯ ЗВІРОБІЙ ІДЕ НА КОНТРАКТ В АРМІЮ! ВЖЕ НА ЕТАПІ ОФОРМЛЕННЯ ДОБИЛАСЬ ПОСАД ІНСТРУКТОРІВ ДЛЯ ДІВЧАТ!

0
2080

Маруся Звіробій, Комбат добровольчого підрозділу “Марусині ведмеді” 79 бригади ВДВ ЗСУ

Всім привіт. Заходжу з групою інструкторів на контракт на тренувальну базу ВДВ. І тут… пєчалька… дівчат не беруть в інструктори. Нас з Анюткою влаштували діловодами на єдині вільні посади. Оскільки я йду в армію аби змінити її, то почала на вході. Вчора, 3 лютого, була в Адміністрації президента. Мала зустріч з Покотило Олексієм Івановичем та двома його помічниками. Ви не повірите що в АП є такі люди, налаштовані допомагати максимально… то я вже випросила скільки змогла. Але розберусь краще то й проситиму більше.

Ми обговорили нашу роботу в складі ВДВ, яку я попередньо узгодила з головнокомандувачем Михайлом Забродським. Отримала на все «одобрямс» і особливо мене втішило «одобрямс» на вирішення гендерного питання в складі тренувальних баз за посади інструкторів для дівчат.

Дівки! До кінця березня мають бути підписані всі папери аби ви, якщо працюєте інструкторами, то могли й числитись інструкторами, а не кухарками, ця посада надає можливість потрапляти в АТО і отримувати Учасника бойових дій, що є зараз досить проблематичним для бійчинь.

При мені Олексій Іванович домовлявся з генштабом і взяв питання на контроль. Я теж його проконтролюю, але по питанню збільшення посад в тилу для дівчат проблем майже нема, просто комусь тим треба займатись, а от по посадах в АТО складніше, але в нас такі пробивні жінки… навіть не сумніваюсь, що армія зміниться на краще втому числі, завдяки нашим бійчиням.

Цього разу вдалося попрацювати в класній компанії й вирішити багато питань по нашій роботі, тож гендерний сюрприз це мій привіт Марійці Берлінській та купі її посестер, що пробивають собі рівні права й пільги в армії.
Це лише перше моє здобуття, буду рубитись за новітню сильну армію, аж гай шумітиме, більшість ідей по змінах все таки стосуватиметься чоловіків, порядку та викорінення аватарства. Все в нас вийде… хто ж як не ми wink emoticon

Слава Україні! Ваша Маруся Звіробій

2016-02-04 20:41 3017