Маруся Звіробій: Бачу ціль, вірю в себе!

0
552

У квітні буде рік, як наші ведмеді стали десантурою. Вони й зараз скромні, віддані Україні та вперті в обороні. В горі і в радості, і в тренуваннях, і в допомозі, ми з ними завжди. Дякую улюбленому комбату Майку (79 бригада) за спільну роботу — саме завдяки його розумінню пріоритетів у підготовці, в нас получився добротний підрозділ. Дуже хочу продовжити роботу з цим комбатом. Обов’язково знайду можливості, бо то вже налагоджено та результативно.

Зараз намагаюсь побудувати подібну структуру роботи й для інших бригад, але вже в повному складі збройних сил та на їх умовах. Мої бійці, так само вчать стройову, окрім їх звичних спецдисциплін, і так само вигрібають за відсутність шапки на голові, як і інші курсанти. Хоча особисто я ще не можу до цього звикнути. За роботою інколи не бачу хто там офіцер переді мною чи не офіцер. То для мене щось другорядне, хоча в межах армії й категорично неправильне. Я за людиною бачу конкретну роботу або бездіяльність от і все, що мене турбує. Я, як псих, бігаю скрізь із блокнотом, ручкою й телефонами, взагалі не помічаючи, що навколо мене робиться. «Цель вижу — в себя верю», пру танком. Маю обмежену кількість часу аби побудувати злагоджену підготовчу систему. Контракт підписала на півроку, тож маю встигнути, а далі побачу, як воно буде.

Зараз питання стоїть ребром, як оперативно оформляти хлопців, що вже масово просяться під наші вишколи, і їм байдуже, що то буде за бригада. Тут є купа бюрократичних складнощів від нюансів у воєнкоматах до нюансів оформлення в нас. Поки думаю як вирішувати. Але все у нас вийде.
Слава Україні! Смерть ворогам! Ніхто крім нас!

Ведмедики, люблю вас, обіймаю міцно, завжди з вами, ваша Маруся.

*****
Потрапити в лави ведмедів (зараз це різні бригади але завжди ВДВ) 063 263 35 50

Маруся Звіробій, керівник мобільної інструкторської групи ВДВ ЗСУ «Марусині ведмеді»

2016-03-25 11:15 1649