Майже два кілометри трубопроводів виявили правоохоронці на Одещині

0
1760

news_20171228_112314_1514452994

Учора прикордонники оперативно-розшукового підрозділу Південного регіонального управління Держприкордонслужби та Білгород-Дністровського загону виявили майже кілометровий трубопровід. Про це повідомили у прес-службі ДПСУ.

«Гумовий шланг був закопаний на глибину 10 см та вів від околиці с. Павлівка до державного кордону у напрямку Придністров’я. Трубопровід, ймовірно, призначався для перекачування спирту з сусідньої території. Його довжина склала 900 метрів», — йдеться в повідомленні прес-служби.

У відомстві також зазначили, що за день до цієї знахідки, прикордонники спільно з представниками Управлінням захисту економіки Нацполіції в Одеській області, на напрямку н.п. Стара Андріяшівка (РМ) – н.п. Новокрасне (Україна), демонтували ще один трубопровід. «Це був пластиковий шланг завдовжки 930 м, який, скоріш за все, також призначався для здійснення протиправної діяльності».

Наразі тривають заходи щодо встановлення осіб, причетних до незаконних оборудок.

З початку року співробітники Держприкордонслужби спільно з правоохоронцями суміжних країн та взаємодіючими органами виявили трубопроводи в 11 випадках.

«Генплан Таможни»