Майже 150 вантажівок не можуть перетнути українсько-російський кордон

  0
  780

  thumb_news_20180219_091958_1519024798

  Контрольні служби Російської Федерації в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Нєхотєєвка» з 17 лютого не здійснюють пропуск вантажних автомобілів через українсько-російський кордон. Через це відбувається скупчення вантажівок, які не можуть потрапити на територію Росії. На даний час ситуація не змінилася. Про це повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби України.

  Як повідомляється, сьогодні вранці черга вантажівок біля та на території пункту пропуску «Гоптівка» (Харківська область) складає близько 150 автомобілів. Більшість транспортних засобів повертаються в Україну, аби прямувати іншим маршрутом.

  «На неодноразові офіційні запити Держприкордонслужби щодо ситуації, яка склалась на кордоні, відповіді від російської сторони отримано не було. Як стало відомо від осіб, які прямують з Росії, пропуск вантажних транспортних засобів нібито не здійснюється через несправність обладнання для огляду вантажів», — розповіли у відомстві.

  Держприкордонслужба звертається до водіїв, які мають намір найближчим часом перетнути українсько-російський кордон на даному напрямку, врахувати цю інформацію та по можливості вибирати інший маршрут.

  «Генплан Таможни»

  Ваш комментарий

  Please enter your name here
  Please enter your comment!