Люстрований екс-керівник Херсонської митниці Віталій Булюк обурений роботою нинішнього керівника митниці ДФС

0
2059

acfdf3c7872a736dad5523727a7d1380

Екс-керівник херсонської митниці, а зараз заступник голови облради Віталій Булюк виказав невдоволення роботою нинішнього керівника митниці ДФС Михайла Закалинського, про це повідомляє видання «ПІК».

Було запропоновано винести на розгляд сесії облради питання про невідповідність Закалинського займаній посаді та проголосувати звернення до ДФС з цього приводу. Про це йшлося 6 листопада на засіданні бюджетної комісії.

Як аргумент — чому саме не підходить діючий керівник, навели інформацію про нібито навмисне невиконання статті доходів по позаплановим надходженням, які, згідно постанови Кабміна, можуть використовуватися на ремонт доріг області. І ось начебто Закалинський навмисно не перевиконує свій план по надходженням за розмитнення товарів та вантажів і не хоче, щоб Херсонщина мала додаткові гроші на ремонт доріг.

На засіданні комісії депутатам так і подали інформацію, щоб запам’ятався лише один меседж — «головний митник поганий, бо він не опікується станом доріг Херсонщини». Натомість, депутати навпаки переймаються ремонтом доріг, тому, треба лише звільнити митника і буде всім щастя. Будь-які аргументи про те, що перевиконання плану не можна запрограмувати чи про те, що перевиконання взагалі може й не бути, не враховуються. У результаті,  маємо гарну маніпуляцію, яка вигідна, насамперед,  пану Булюку. Він вже намагався пропхати на посаду керівника митниці свою людину, але не вийшло. Нинішня спроба почалася з цієї кампанії, щоб зіпсувати репутацію Закалинського. Адже  за звернення, з вимогою звільнити керівника,  автоматично можуть проголосувати ті, хто виступає за ремонт доріг. А для досягнення мети усі засоби підійдуть.

Також, як стало відомо, працівники Херсонської митниці перекрили декілька каналів контрабанди та трохи перекрили кисень підприємствам, які курує високопосадовець з обласної ради.

Наталя Войтченко, «ПІК»